Nowy Ład w Wielkim Formacie – warsztaty

Smart LFP ma przyjemność zaprosić swoich Klientów na dwudniowe warsztaty, które odbędą się w dniach 11–12 lutego br. w naszym Centrum Pokazowym w Katowicach, przy ul. Wojska Polskiego 2. Podczas tych dwóch intensywnych dni otrzymają Państwo sporą dawkę niezbędnej wiedzy do rozwoju swojego biznesu we wciąż zmieniających się uwarunkowaniach. Agenda warsztatów przedstawia się następująco:

Piątek, 11 luty 2022r.

 • 10.00 – 11.30 Program Lean Management. Patryk Brychcy, certyfikowany Trener Biznesu i Lean Manager przygotuje Państwa do wdrożenia odpowiednich procedur, które mają na celu zoptymalizowanie i automatyzację procesów produkcyjnych. Przedstawi również argumenty przemawiające za wprowadzeniem długoterminowych zmian w zarządzaniu firmą, tak istotnych dla zapewnienia wzrostu wydajności i jakości. Więcej szczegółów tutaj.
 • 12.00 – 13.30 Nowy Ład w Wielkim Formacie. Certyfikowany doradca finansowy Łukasz Ziółek omówi specjalnie dla Państwa najważniejsze aspekty związane z wprowadzeniem Nowego Ładu, pod kątem prowadzenia działalności oraz opodatkowania. Wobec licznych zmian, jakie mają obecnie miejsce w zakresie składki zdrowotnej, opodatkowania, naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników, czy opodatkowaniu VAT jesteśmy przekonani, że przekazana wiedza na ten temat będzie istotnym wsparciem dla Państwa i przyniesie wymierne korzyści. Dodatkowo poruszymy też kwestię finansowania inwestycji po zmianie przepisów podatkowych.
 • 13.30 – 15.00 Przerwa na obiad.
 • 15.00 – 16.30 Praca zespołowa w firmie. Warsztaty poprowadzi Agnieszka Kołodziejewska. Praca zespołowa jest istotnym czynnikiem w zwiększaniu efektywności i realizacji celów biznesowych. Podczas zajęć przedstawimy uczestnikom techniki tworzenia i rozwijania zespołu.

Sobota, 12 luty 2022r.

 • 09.00 – 10.30 Wykład w segmencie Opako, wraz z wiedzą dotyczącą projektowania nie tylko opakowań, ale też materiałów POS i POP, wprowadzenie do świata aplikacji na sztywnych materiałach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zajęcia poprowadzi Tomasz Jaźwiński, doświadczony projektant, certyfikowany trener z firmy Picador Polska.
 • 10.30 – 10.45 Przerwa na kawę.
 • 10.45 – 12.15 Zajęcia praktyczne przy maszynie Zund i Efi. Zaprezentujemy Państwu proces projektowania pudełek z wykorzystaniem funkcjonalności maszyn do wycinania i drukowania.
 • 12.15 – 12.30 Przerwa na kawę.
 • 12.30 – 14.00 Najnowsze trendy w szeroko pojętym rynku dekoracji wnętrz oraz wiedza na temat projektowania tapet czy materiałów sztywnych w pigułce. Zajęcia poprowadzi Magdalena Rzepka – Pani Tapetka – od 18 lat obecna w branży dekoracji wnętrz. Jest również doświadczonym specjalistą w montażu tapet, od 5 lat prowadzi swoją firmę. Pani Tapetka opowie nam o tym, jakie wzory, faktury i kolory są uznawane za najmodniejsze w tym roku oraz gdzie je stosować.
 • 14.00 – 15.00 Przerwa na obiad.
 • 15.00 – 17.00 Druk tapet na maszynach Efi i Canon – zajęcia druku połączone projektowaniem tapet.

Koszt szkolenia wynosi: 1799 zł netto/os

W cenę wliczony jest nocleg, wieczorna kolacja oraz wszelkie materiały szkoleniowe. Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy również do kontaktu z nami.

Prelegenci

Trener Agnieszka Kołodziejewska – absolwentka podyplomowych studiów z zakresu Psychologii w Biznesie oraz studiów magisterskich z zakresu Zarządzania Firmą na Rynku Międzynarodowym oraz Zarządzania Przedsiębiorstwem. Ukończyła kurs Szkoły Trenerów rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Specjalizuje się w psychologii sprzedaży, mediacjach i negocjacjach oraz komunikacji interpersonalnej. Warsztaty prowadzone są w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe. Materiały dydaktyczne bazują na literaturze specjalistów z dziedziny psychologii takich jak: R. Cialdini, D.Goleman, E. Berne. Ponadto, wykorzystuje w praktyce wiedzę teoretyczną będąc zatrudnioną od 21 lat w branży handlowej. Do obowiązków należą: negocjacje handlowe z klientem i dostawcą zagranicznym, doradztwo handlowe oraz zarządzenie oddziałem.

Łukasz Ziółek – Doradztwem podatkowym zajmuję się od 1995 roku.  Egzamin na doradcę podatkowego zdał w 1998 roku (nr wpisu 06758).

W swojej pracy zawodowej doradzał między innymi AIG/Lincoln – White Star Real Estate, Axel Springer, BEG Ingenierie, Bouygues Immobilier, Cefic, Coca-Cola Beverages, Commerzbank, Deutsche Bank, GE Capital Real Estate, Globe Trade Center, i wielu innym polskim i zagranicznym podmiotom gospodarczym.

Doradza swoim Klientom w następujących obszarach:

 • sprawy i obsługa bieżących zagadnień podatkowych (“hotline”): podatek dochodowy od osób prawnych i fizycznych, ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, VAT, podatek od czynności cywilnoprawnych i opłata skarbowa, podatki u źródła w obrocie z zagranicą, podatek od nieruchomości
 • skutki podatkowe restrukturyzacji działalności i jednorazowych transakcji: przejęć, fuzji, finansowania, leasingu, najmu/dzierżawy, planów akcyjnych dla pracowników, instrumentów pochodnych itd.
 • sporządzanie i weryfikacja umów w obrocie gospodarczym pod kątem bezpieczeństwa i efektywności podatkowej
 • planowanie podatkowe i projektowanie struktur i form działalności gospodarczej dla firm zagranicznych i obcokrajowców w Polsce
 • sporządzanie wniosków do Ministra Finansów o urzędową interpretacje przepisów prawa podatkowego
 • przeglądy podatkowe i audyty podatkowe typu ‘due diligence’
 • przygotowywanie wymaganej polskim prawem podatkowym dokumentacji transakcji z podmiotami powiązanymi i cen transferowych
 • wsparcie w kontrolach podatkowych i postępowaniu podatkowym, również w roli pełnomocnika.

Tomasz Jaźwiński – Doświadczony projektant, certyfikowany trener z firmy Picador Polska.

Patryk Brychcy – Magister Ekonomii na Wydziale Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, certyfikowany Trener Biznesu oraz Interim Manager, Coach. Specjalizuje się w obszarach przywództwa Lean leadership, controllingu zarządczego, wdrażaniu kultury i strategii ekonomicznej dla firm (opartej na 4 filarach). Manager w wieloletnią praktyką strategiczno-biznesową. Od 2015r. prowadzi firmę doradczo-consultingową BPQM Patryk Brychcy Od 2016 roku współpracuje z firmą LEANPASSION Sp. z o.o. w ramach wdrażania Strategii Lean w firmach oraz prowadzi szkolenia i treningi w ramach narzędzi Lean Management. Od 2018r. jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Wrocławiu, prowadzi zajęcia z Lean Managementu, Zarządzania Zmianą oraz Leadership.

Magdalena Rzepka – od 18 lat obecna w branży dekoracji wnętrz. Jest również doświadczonym specjalistą w montażu tapet, od 5 lat prowadzi swoją firmę. Pani Tapetka opowie nam o tym, jakie wzory, faktury i kolory są uznawane za najmodniejsze w tym roku oraz gdzie je stosować.

 

Rejestracja zakończona