INNOWACJA,

zaanagażowanie i integracja.

EngView Systems jest firmą software’ową specjalizującą się w rozwoju systemów CAD/CAM dedykowanych dla branży opakowaniowej, reklamowej oraz rozwiązań dla przemysłu pomiarowego i wytłaczania aluminium, z siedzibą w Sofii w Bułgarii. Firma powstała w 1999 roku z myślą o wdrożeniu innowacyjnych technologii w rozwiązywaniu praktycznych problemów inżynierskich. Po kilku latach szybkiego rozwoju osiągnęła wiodącą pozycję na świecie jako dostawca opakowań i oprogramowania do prezenterów POP/POS.

O produktach

EngView Packaging Suite

Łączy wszystkie funkcje CAD / CAM, które pomagają w całym procesie tworzenia 2D, modelowania 3D, wizualizacji graficznej w czasie rzeczywistym i przygotowania do optymalnej produkcji.

EngView Packaging Suite jest kompleksowym narzędziem łączącym ogromną wiedzę branżową i talent programistyczny. Wersja 7 ma zintegrowane rozwiązania Package & Display Designer oraz platformę internetową packGATE. Oba stanowią wartość dodaną w codziennej pracy profesjonalistów zajmujących się pakowaniem:

 • Projektanci konstrukcyjni
 • Graficy
 • Diemakers
 • Siły sprzedaży

EngView Packaging Suite jest oprogramowaniem, które zwiększa wydajność specjalistów w dziedzinie opakowań, optymalizuje przebieg produkcji i pomaga producentom w wykorzystaniu ich cyfrowych zdolności produkcyjnych.

CO NOWEGO W WERSJI 7

EngView Packaging Suite 7 to pakiet narzędzi (modułów), które przyspieszają i automatyzują codzienną pracę projektantów konstrukcyjnych, grafików, diemakerów i handlowców zajmujących się tworzeniem, komunikacją i produkcją opakowań. Najnowsza wersja skutecznie usprawnia pracę specjalistów ds. opakowań w zakresie:

 • Łatwe rysowanie parametryczne
 • Generowanie produkcyjnych plików o wysokiej rozdzielczości obrazów
 • Artykuły w programach CAD i Adobe ® Illustrator®
 • Pillow pack i generowanie 3D
 • Zaawansowane tryby optymalizacji layout
 • Optymalizacja pojedynczego arkusza
 • Czarno-białe instrukcje montażu
 • PackGATE

Biblioteka wzbogaciła się o ponad 100 nowych projektów parametrycznych. Obszerna biblioteka EngView zawierają wymienne struktury dla składanego kartonu, tektury falistej, ICB, PVC, szarej tektury i innych materiałów arkuszowych.

Wersja 7 zawiera platformę web-to-pack, packGATE, która pomaga producentom sprzedawać spersonalizowane opakowania online. Użytkownicy sklepów internetowych mogą wybrać pudełko, wypełnić rozmiary i zobaczyć opakowanie w 3D. Moduł packGATE oferuje możliwość personalizacji w czasie rzeczywistym za pomocą grafiki wektorowej i efektów wykończeniowych. Użytkownik może bezpośrednio wybrać ilość i złożyć zamówienie online.

Modularna struktura
indywidualne podejście

 • Biblioteka systemów prezentacji – zbiór parametrycznych projektów systemów prezentacji POP/POS, oraz mebli, ścianek, stoisk i kącików dziecięcych.
 • Szkicowanie przy użyciu skalowalnych elementów – pełen zestaw elementów konstrukcyjnych dla tworzenia i modyfikowania struktur 2D. Błyskotliwy system bazujący na bibliotece dwuwymiarowych komponentów.
 • Prezenter 3D – środowisko 3D umożliwia realistyczną prezentację projektu wraz z naniesioną grafiką, efektami dodatkowymi oraz tłoczeniami. Projekt w końcowej formie można zaprezentować w trójwymiarowej prezentacji PDF.
 • Integracja z Adobe Illustrator – zespolenie modułów 2D i 3D z Adobe Illustrator. Wspiera duplikowanie grafiki, procesu wykończenia i dwustronnego układania druku. Tworzenie plików PDF w trzech wymiarach.
 • Nesting – moduł optymalizacji pozwala automatycznie rozmieścić wiele elementów prezenterów POP/POS na zdefiniowanym arkuszu materiału.

Wybierz pakiet EngView Packaging Suite najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb

Kliknij poniżej, aby sprawdzić jakie moduły wchodzą w skład poszczególnych pakietów.

Library of Packaging Designs

Library of Displays

Drafting with Parametric Components

Master Canvas

Parametric Drafting (Synergy)

3D Presenter

Integration with Adobe Illustrator

Layout Optimizer

Display Nesting

Cost Estimator

CAM

Varnish Blanket Design

Dieboard Design

Counterplate Design

Stripping Dies Design

EngView Project Organizer

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ ENGVIEW PACKAGING SUITE ?

Korzystanie z EngView zapewnia przewagę konkurencyjną, której potrzebujesz.

Oprogramowanie EngView działa zarówno na komputerach Macintosh (system operacyjny macOS) jak i PC.

Zaawansowana integracja z oprogramowaniem Adobe Illustrator umożliwiająca natywne (właściwe, zgodnie z właściwym środowiskiem informatycznym) otwieranie plików EngView w Illustratorze.

W jednym pliku EngView zawarta jest pełna informacja: struktura 2D, model 3D, układ i wszystkie inne informacje o projekcie.

Oprogramowanie oferuje w pełni zintegrowany indeks biblioteki – wszystkie standardy parametryczne mogą być otwierane bezpośrednio w programie EngView CAD i Adobe Illustrator.

Najbardziej zaawansowany moduł kreślarski oferujący połączenie różnych metod kreślarskich: (Kreślenie konwencjonalne, opracowanie parametryczne, smart drafting – przeciągnij i upuść (drag & drop) komponenty parametryczne czy master canvas – tworzenie wieloczęściowych struktur na jednym płótnie).

Moduł EngView CAM pomaga stworzyć optymalną ścieżkę pracy narzędzia (najbardziej znane marki i modele ploterów na rynku), co optymalizuje i oszczędza czas produkcji i minimalizuje koszty obsługi maszyn.

EngView oferuje atrakcyjną politykę cenową przy zakupie jednej licencji, wielu licencji i aktualizacji oprogramowania.

Jako firma software’owa EngView oferuje dodatkowe dostosowywanie oprogramowania CAD i integracje z innymi systemami.

Współpraca z instytucjami edukacyjnymi i bezpłatnie przekazuje swoje oprogramowanie uczelniom i szkołom, które mają zajęcia z projektowania opakowań w swoich programach nauczania.

Ciągle trwają prace nad ulepszaniem oprogramowania z naciskiem na technologie internetowe i kognitywne, z wykorzystaniem algorytmów i wykorzystania obszarów sztucznej inteligencji.

PRZEKONUJĄCE ARGUMENTY ZA EngView

 • globalny dostawca oprogramowania dla opakowań i ekspozytorów POS i POP
 • specjalistyczne oprogramowanie do projektowania i produkcji opakowań oraz systemów prezentacji POS/POP
 • Parametryczna biblioteka opakowań kartonowych ECMA i FEFCO oraz systemów prezentacyjnych POS/POP
 • Modele 3D
 • Integracja z Adobe Illustrator
 • Projektowanie z użyciem elementów parametrycznych

Obejrzyj koniecznie

Więcej filmów na naszym kanale.

Przykłady

Do pobrania