Akademia Lean Management Smart LFP!

Zapraszamy do udziału w III edycji szkolenia.

Termin: 23-24.X.2020r.
Miejsce: Smart LFP, Katowice, ul. Wojska Polskiego 2
Do pobrania: agenda [PDF], ulotka informacyjna [PDF]

Szkolenie Lean Management Smart LFP to autorski program opracowany z myślą wdrożenia koncepcji „szczupłego zarządzania” w drukarniach wielkoformatowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych z obszaru druku Viscom, branży opakowaniowej oraz druku na tekstyliach. Celem szkolenia Lean Management Smart LFP jest przygotowanie do stworzenia prostych procedur i wytycznych przebiegu procesów produkcyjnych, które mają wyeliminować różnego rodzaju marnotrawstwo, a następnie doprowadzić do optymalizacji i automatyzacji procesów tak, aby pozbyć się wszystkich czynników wydłużających „lead time” i zwiększających koszty.

Program Lean Management Smart LFP został opracowany oraz jest prowadzony we współpracy z Patrykiem Brychcy, certyfikowanym Trenerem Biznesu i Lean Manager Coachem, specjalizującym się od wielu lat we wdrażaniu kultury i strategii ekonomicznej.

Dwudniowe szkolenie łączy w sobie część teoretyczną oraz warsztaty praktyczne, pokazy oprogramowania oraz innowacyjnych technologicznie rozwiązań druku i technik post-finishingu. W agendzie szkolenia znalazły się także elementy coachingu oraz część integracyjna. Nacisk na tworzenie wartości dla klienta nadają Lean Management strategiczny charakter. W „szczupłym zarządzaniu” określenie co klient postrzega jako wartość w produkcie lub usłudze ma kluczowe znaczenie.

Otrzymany podczas szkoleń pakiet wiedzy teoretycznej oraz sprawdzonych narzędzi, rozwiązań i wdrożonych koncepcji, ma zachęcić uczestników do zmian w podejściu do zarządzania całą firmą, nie tylko działami produkcji. Koncepcja ta zakłada długoterminowe, systematyczne działania systemowe gwarantujące wzrost wydajności i jakości produkcji. Zapraszamy!

Ilość miejsc ograniczona (12 osób). Koszt szkolenia 1699 PLN netto.

Rejestracja

    Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celach związanych z realizają wydarzenia zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k., ul. Wojska Polskiego 2, ul. Maszynowa 1.
    Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności.
    Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką Prywatności.