„Zünd Innovation Spotlight” – wirtualne wydarzenie, jakiego jeszcze nie było!

Data wydarzenia: 17-18 grudnia 2020 r. godz.: 9:00, 16:00

W imieniu firmy Zünd Systemtechnik AG zapraszamy do udziału w wyjątkowym evencie online “Zünd Innovation Spotlight”! Wydarzenie skierowane jest do firm z branży opakowaniowej oraz drukarni wielkoformatowych i odbędzie się w dniach 17 i 18 grudnia br.

Zapraszamy do udziału w 40 minutowej sesji wirtualnego spotkania z najnowocześniejszą technologią cięcia cyfrowego. (treść taka sama we wszystkich sesjach). Sesja prowadzona będzie w jęz. angielskim przez ekspertów z zakresu druku i cyfrowej obróbki post-finishigu firmy Zünd o godzinie 9:00 lub 16:00. Wybierz datę oraz godzinę spotkania, w zależności od Twoich możliwości czasowych!

Tematem przewodnim “Zünd Innovation Spotlight” będą zagadnienia dotyczące inteligentnego, zautomatyzowanego przepływu pracy Print & Cut oraz bezproblemowej identyfikacji zadań. Gościem spotkania będą eksperci z firmy Caldera.

Tematy poruszane podczas sesji obejmować będą między innymi: krótsze serie – krótsze czasy produkcji, mniej odpadów – większa wydajność. First-in – First-out – przyszłość procesów przetwarzania inline. Śledzenie zadań w całym procesie drukowania i cięcia.

Spotkajmy się! Nie może Cię zabraknąć!

Rejestracja została zakończona