Zünd Application Spotlight

Data wydarzenia: 4-5 lutego 2021 r., godz.: 9:00, 16:00

W imieniu firmy Zünd Systemtechnik AG zapraszamy do udziału w cyklu wirtualnych spotkań pn. „Zünd Application Spotlight” skierowanych do firm z branży opakowaniowej oraz drukarni wielkoformatowych. Pierwsze z cyklu spotkań poświęcone będzie prezentacji sprawdzonych praktyk i sposobów obróbki ekologicznych płyt kartonowych DISPA firmy 3A Composites z wykorzystaniem systemów tnących Zund.

W dniach 4 i 5 lutego br. o godzinie 9:00 lub 16:00 zapraszamy do udziału w 40 minutowej sesji wirtualnego spotkania z najnowocześniejszą technologią obróbki cyfrowych systemów cięcia firmy Zund. (treść taka sama we wszystkich sesjach). Sesja prowadzona będzie w jęz. angielskim przez ekspertów z zakresu druku i cyfrowej obróbki firmy Zünd oraz przedstawicieli firmy 3A Composites.

W zależności od Twoich możliwości czasowych, możesz wybrać datę oraz godzinę spotkania!

Program 1-szego spotkania „Zünd Application Spotlight” obejmować będzie pokazy obróbki i wykonania 3 produktów z wykorzystaniem różnych rodzajów kartonowych płyt DISPA:

  • walizka wykonana z 2,4 mm DISPA® z gładką, jasnobiałą powierzchnią zapewniającą doskonałe rezultaty drukowania,
  • typowy plakat wyborczy wykorzystujący DISPA®outdoor do krótkotrwałego użytku na zewnątrz,
  • reprodukcja dzieł sztuki wykorzystująca płótno DISPA® o fakturze przypominającej płótno do uzyskania efektów artystycznych.

Spotkanie będzie okazją do zobaczenia na własne oczy jak perfekcyjnie i sprawnie przebiega proces obróbki płyt DISPA® za pomocą systemów tnących Zünd. Skorzystaj z rejestracji onlie! Spotkajmy się! Nie może Cię zabraknąć!

Rejestracja została zakończona