Już wkrótce 2-dniowe warsztaty Smart LFP

Jedną ze skutecznych metod ograniczenia kosztów zarządzania przedsiębiorstwem jest zastosowanie koncepcji „szczupłego zarządzania”. To motyw przewodni pierwszego szkolenia w Akademii LEAN Management Smart LFP.

W odpowiedzi na potrzeby rynku firma Smart LFP zorientowana na integracji profesjonalistów sektora poligraficznego podjęła się organizacji jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Inauguracyjne szkolenie w Akademii LEAN Management Smart LFP potrwa od 7 do 8 sierpnia 2020r w siedzibie firmy – ul. Wojska Polskiego 2 w Katowicach. Organizatorzy zadbali, by w dwudniowych warsztatach mogli wziąć udział uczestnicy spoza Śląska (nocleg zaplanowano w Q Hotel Plus, ul. Wojewódzka 12, Katowice).

Agenda wydarzenia zapowiada emocjonujące doświadczenia, by wspomnieć prezentację oprogramowania Multipress firmy Dataline, a też np. pokaz technologii UVgel Canon Colorado 1650. Procesy „work-flow”, wsparcie w doborze urządzeń prepress i post-finishingowych – podczas dwudniowych warsztatów w Centrum Prezentacyjnym Smart LFP będzie mowa o rekomendowanych sposobach optymalizacji i doskonalenia procesów zarządzania w firmach poligraficznych. W dużych drukarniach skoncentrowanych m.in. na druku wielkoformatowym, druku dziełowym. Mowa oczywiście o koncepcji „szczupłego zarządzania”. To o tyle istotne, że partnerem warsztatów w Akademii LEAN Management Smart LFP będzie Patryk Brychcy, certyfikowany Trener Biznesu i Lean Manager Coach specjalizujący się we wdrażaniu kultury i strategii ekonomicznej. Prócz szkolenia z Lean Managementu organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, by uczestnicy warsztatów z powodzeniem wdrożyli w swych firmach narzędzia typu: 5S, SMED, TPM, OEE, Lead Time.