Nowości z Canon motorem Twojego biznesu

Poznaj najnowsze światowe rozwiązania firmy Canon w ich fabryce w Venlo

Firma Smart LFP ma przyjemność zaprosić Państwa do najnowocześniejszego w Europie Centrum Pokazowego Canon w Venlo. Wydarzenie to pozwoli na zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, trendami w druku wielkoformatowym czy dekoracji wnętrz. Jako jedyni z pierwszych w Europie, goście z Polski dowiedzą się, dlaczego Atrament Canon Colorado 1650 UVgel został zatwierdzony do programu gwarancyjnego 3M™ MCS™.

Colorado1650

Agenda szkolenia

Dzień Pierwszy
15 listopada

 • zakwaterowanie w hotelu w Warszawie,
 • uroczysta kolacja,
 • nocleg.

Dzień Drugi
16 listopada

 • 07.30 wylot do Dusseldorfu,
 • przejazd do Centrum Pokazowego Canon w Venlo,
 • zwiedzanie muzeum OCE/Canon,
 • prezentacja rozwiązań Canon Colorado w tym najnowszej linii technologicznej do produkcji tapet,
 • uroczysta kolacja.

Dzień Trzeci
17 listopada

 • przejazd do Dusseldorfu,
 • 10.30 wylot do Warszawy.

Ploter UVgel Canon Colorado 1650 objęty
programem gwarancyjnym 3M™ MCS™

Pierwsza i najbardziej kompleksowa gwarancja dla produktów graficznych.

Wykorzystywany w Canon Colorado 1650 atrament UVgel zatwierdzony w ramach programu 3M™ MCS™ Warranty.

Atrament UVgel zakwalifikowany do programu gwarancyjnego 3M™ MCS™ Warranty.

Program gwarancyjny MCS™, prowadzony przez firmę 3M™, obejmie plotery Canon Colorado 1650 i wykorzystywane przez nich atramenty UVgel 460. Dając swój „znak jakości”, 3M zapewnia, że aplikacje drukowane atramentem 460 na ploterach Colorado spełniają najwyższe standardy.

Aby móc zakwalifikować się do programu MCS, zarówno ploter Colorado 1650, jak i atrament UVgel 460, musiały przejść serię rygorystycznych testów na licznych podłożach dostarczonych przez 3M. Ich wyniki potwierdzają, że urządzenie oraz tusz gwarantują użytkownikom pewność, że ich wydruki zachowają wszystkie właściwości przez cały przewidywany cykl ich życia.

Powszechnie uważany za najbardziej wszechstronny program gwarancyjny dla wydrukowanych prac graficznych, 3M MCS oferuje ubezpieczenie grafik w wielu aspektach, wliczając w to ochronę przeciwko blaknięciu, pękaniu, łuszczeniu się czy powstawaniu pęcherzy.

Rejestracja

  Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celach związanych z realizają wydarzenia zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k., ul. Wojska Polskiego 2, Katowice.

  Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Wyrażam zgodę na udostępnianie przez SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k. obecnym i przyszłym Partnerom SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k. danych osobowych w tym celu.
  Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką Prywatności. Wyrażam zgodę na udostępnianie przez SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k. obecnym i przyszłym Partnerom SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k. danych osobowych w tym celu.