Canon Colorado M

PRZENIEŚ PRODUKTYWNOŚĆ NA WYŻSZY POZIOM DZIĘKI TEJ INWESTYCJI

Drukarka Colorado M-series o oferuje prawdziwą wydajność przy wyjątkowej jakości i spektakularnym zakresie zastosowań. Teraz dostępna również z bezproblemowym białym atramentem, druk którym jest do 3 razy szybszy niż w porównywalnych technologiach.

Przenieś produktywność na wyższy poziom dzięki tej inteligentnej inwestycji

Drukarka Colorado M-series o oferuje prawdziwą wydajność przy wyjątkowej jakości i spektakularnym zakresie zastosowań. Teraz dostępna również z bezproblemowym białym atramentem, druk którym jest do 3 razy szybszy niż w porównywalnych technologiach. Zaprojektowana również z myślą o najniższym całkowitym koszcie posiadania: przy niskim zużyciu atramentu i energii oraz niewielkiej ilości odpadów. A co najważniejsze, możliwość łatwej rozbudowy zainstalowanego urządzenia w terenie, aby umożliwić skalowanie z Twoją firmą.

W pełni modułowa budowa

Rozbuduj swoją drukarkę w miarę rozwoju potrzeb biznesowych. Skorzystaj z możliwości rozbudowy w terenie, dodaj opcję druku białym atramentem przy pojedynczej wizycie serwisu, drukuj dwustronnie i (nawet tymczasowo) zwiększ prędkość druku w okresach wzmożonej ilości zleceń.

Biały bez obaw

Korzystaj z unikalnej technologii UVgel, aby drukować prace za pomocą białego atramentu o wysokim stopniu krycia, z szybkością nawet 3 razy większą niż w przypadku porównywalnych technologii. Zapewnij wysoką jakość wydruków dzięki technologii FLXfinish i ciesz się bezproblemowym drukowaniem białym atramentem bez konieczności konserwacji lub pielęgnacji głowicy drukującej.

Niski koszt eksploatacji

Zmniejsz koszty pracy dzięki zautomatyzowanemu podawaniu z rolki, łatwemu uzupełnianiu atramentu i zaawansowanemu, wysoce zautomatyzowanemu nowemu systemowi konserwacji. Oszczędzaj na kosztach bieżących dzięki zmniejszonemu zużyciu atramentu i energii oraz zwiększ prędkość druku bez potrzeby wizyty serwisu.

Zakres zastosowań premium

Drukuj grafikę wielkoformatową w wersji matowej, błyszczącej lub mieszanej matowo-błyszczącej. Drukuj na materiałach strukturalnych, przezroczystych, kolorowych. Oprogramowanie PRISMAguide XL pomaga w łatwym przygotowaniu prac wielowarstwowych, takich jak drukowanie w trybie underflood, overflood, 3 lub 5 warstw.

Zrównoważony rozwój

Zmniejsz zużycie energii dzięki niskoemisyjnemu, energooszczędnemu systemowi utwardzania LED. Drukuj na materiałach przyjaznych dla środowiska i zużywaj do 40% mniej atramentu dzięki technologii UVgel.

Stała jakość

Niezmiennie doskonała, powtarzalna jakość kolorów z precyzyjnymi, ostrymi punktami, szeokim gamutem kolorów i mocnym nasyceniem. Co najważniejsze, gwarancja 3M™ MCS™, gwarancja Avery Dennison ICS oraz certyfikat GREENGUARD Gold dla bezpiecznego użytkowania w pomieszczeniach w najbardziej wrażliwych środowiskach.

Połączenia wykończenia błyszczącego i matowego w jednym wydruku

Pomysłowa technologia FLXfinish maksymalizuje zalety UVgel dzięki jedno- lub dwuetapowej strategii utwardzania. Umożliwia drukowanie wysokiej jakości aplikacji z aksamitnie matowym wykończeniem do dekoracji wnętrz lub błyszczącym wykończeniem na ekspozytorach i opakowaniach, a także mieszanych aplikacji matowo-połyskowych bez dodatkowych kosztów.

Przegląd Colorado M-series

Skonfiguruj system zgodnie ze swoimi potrzebami i aktualizuj go później w miarę wzrostu wolumenów.

Colorado M-series M3 i M3W — prędkość druku do 111 m2/h. M3W ma biały atrament.

Colorado M-series M5 i M5W — prędkość druku do 159 m2/h. M5W ma biały atrament

Fabryka tapet UVgel — w pełni modułowe rozwiązanie do masowej, zautomatyzowanej produkcji tapet. Dostępny w połączeniu z wykończeniem Colorado M5 i Fotoba, przystosowanym do produkcji dużych ilości tapet.

UVgel Print Factory — kompleksowe, zautomatyzowane rozwiązanie do produkcji wszystkich masowych aplikacji UVgel. Dostępne w połączeniu ze sprzętem do wykańczania Colorado M5 i Fotoba.

Model Technologia druku Rozdzielczość Prędkość druku Kolory Szerokość rolki Utrwalanie Automatyczny maintenance
Colorado M3 Głowice piezo UVGel Do 1800 dpi 111 m2/h CMYK Do 1625 mm UV LED Tak
Colorado M3W Głowice piezo UVGel Do 1800 dpi 111 m2/h CMYK+WH Do 1625 mm UV LED Tak
Colorado M5 Głowice piezo UVGel Do 1800 dpi 159 m2/h CMYK Do 1625 mm UV LED Tak
Colorado M5W Głowice piezo UVGel Do 1800 dpi 159 m2/h CMYK+WH Do 1625 mm UV LED Tak