Wielka moc Canon Colorado 1630

Nasz podniebny event „Wznieś się wyżej … z Canon Colorado 1630” dobiegł końca. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy wszelkim oczekiwaniom.

Za nami 9 tygodni wytężonej pracy, podczas których odwiedziliśmy 9 miast, przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz. Pierwszy podniebny event zorganizowaliśmy w Szczecinie, następnie w Elblągu, Toruniu, Poznaniu, Warszawie, Rzeszowie, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.
Przeprowadziliśmy 128 godzin bardzo ciekawych prelekcji, pokazów technologii druku i satysfakcjonujących spotkań z Państwem. W ciągu minionych 9 tygodni odwiedziło nas ponad 100 klientów. Tyle samo przeprowadziliśmy prezentacji oraz testów odpornościowych wydruków z zastosowaniem toulenu, benzyny i innych rozpuszczalników. Zadrukowaliśmy ponad 15 rolek różnego rodzaju materiałów, wykorzystując m.in. canvas, papier 200 gr, pakowy i fluo, folię monometryczną, polimerową oraz tapetę mitylon. Według danych z maszyny w ciągu 9 tygodni zużyto 1208 m2 nośnika, o długości 947 m, obszar wydruku to 750 m2, a całkowita ilość zużytego wynosi tuszu 6,15 l. Co daje Nam średnie zużycie atramentu na m2 w ilości 8,2 mililitra. Było to najczęściej zadawane pytanie podczas naszych prezentacji. Te dane pokazują jak bardzo maszyna Colorado 1630 jest ekonomiczna w użyciu.

Szczególne brawa należą się maszynie Canon Colorado 1630, która przejechała z nami na samochodzie aż 7582 km i na nim drukowała, nawet w temperaturze 4 stopni. Pogoda niestety nas nie rozpieszczała. Przypominamy, że według specyfikacji, rekomendowana temperatura druku dla tego urządzenia wynosi 20 stopni. To dowód na to, że maszyna ta jest niezwykle wytrwała, o czym każdy mógł przekonać się osobiście. W Smart LFP już została okrzyknięta pierwszą na świecie Canon Colorado drukującą mobilnie. Urządzenie to nie tylko nas oczarowało, czego dowodem są liczby. Aż 12 Canon Colorado 1630 zostało już zakontraktowane do instalacji. Gratulujemy wyboru!

Cieszymy się, że daliśmy Państwu szansę na bliższe poznanie tego urządzenia oraz samej technologii UVgel. Naszym celem było połączenie pasji z technologicznymi innowacjami. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy wszystkim uczestnikom sporej dawki emocji oraz oczywiście wiedzy.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za uczestnictwo w naszych podniebnych eventach i zapraszamy na kolejne spotkania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat technologii UV Gel to odwiedź naszego bloga lub napisz na adres biuro@smartlfp.pl a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.