Warsztaty w segmencie OPAKO, dedykowane dla użytkowników stołów tnących… ale nie tylko.

Po cieszącej się dużym zainteresowaniem edycji szkoleń Lean Management – firma SMART LFP ma przyjemność zaprosić swoich Klientów na nową edycję szkoleń – warsztatów w segmencie opakowaniowym, dedykowanych dla użytkowników stołów tnących. Intensywny i obszerny zakres wiedzy oraz praktyka z udziałem szwajcarskiej marki Zund wróży ogromny sukces i powodzenie tych spotkań. W związku z tym, zapraszamy Państwa na spotkanie, które odbędzie się w dniach 22-23 (piątek – sobota) października 2021 roku, w naszym EXPERIENCE CENTER w Katowicach, przy ul. Wojska Polskiego 2. Podczas tych dwóch dni zdobędą Państwo wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Prelegentem pierwszej części będzie doświadczony projektant, certyfikowany trener z firmy Picador Polska – Tomasz Jaźwiński. Blok praktyczny poprowadzi Paweł Kujawa, Product Manager Smart LFP, który pokaże uczestnikom, jak wykorzystać zdobytą wiedzę, aby stworzyć projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Dwudniowe szkolenie zostało podzielone na pięć bloków tematycznych, podczas których zdobędą Państwo praktyczną wiedzę. Agenda szkolenia przedstawia się następująco:

Piątek 22.10

 • – start 10.00. – Kawa, luźne rozmowy, oprowadzenie po siedzibie Smart.
 • 10.30 – 12.00 – Blok I – Przedstawienie opakowania jako produktu markowego, który reprezentuje markę firmy oraz jego funkcjonalność w rynku zarówno marketingową jak i logistyczną. Ważność działu projektowego we współpracy z różnymi działami jednego przedsiębiorstwa (współpraca i praktyczne przykłady).
 • 12.00 – 12.45 – Zajęcia praktyczne przy maszynie Zund. Pokaz narzędzi dostępnych i funkcjonalności maszyny.
 • 12.45 – 13.15 – Blok II – Materiałoznawstwo – możliwość wykorzystywania odpowiednich materiałów do odpowiednich produktów z zależności od ich przeznaczenia (marketing, logistyka, design). Omówienie standardów opakowań w oparciu o Międzynarodowe standardy i katalogi, wykorzystywanie opakowań w produkcji pudeł fasonowych – wykorzystanie wykrojników.
 • 13.15 – 14.00 – Zajęcia praktyczne przy maszynie Zund. Zastosowanie praktyczne noży i frezów.
 • 14.00 – 15.30 – Lunch.
 • 15.30 – 17.00 – Blok III – Maszyny wykorzystywane do produkcji za pomocą których możemy wytwarzać opakowania (plotery , plotery, laserowe, prasy itp).
 • 17.00 – 17.45 – Podsumowanie pierwszego dnia, pytania do prowadzącego oraz operatora, zwiedzanie Centrum pokazowego.
 • 17.45 – 19.30 – Zakwaterowanie w hotelu.
 • 19.30 – Kolacja.

Sobota 23.10

 • – 9.00 – 10.30 – Blok IV – Standardy przy projektowaniu opakowań, zasady , przesunięcia, ułożenie kłaponów , zamknięć do odpowiedniego rodzaju opakowań.
 • 10.30 – 11.15 – Zajęcia praktyczne przy maszynie Zund, praktyczne szkolenie z funkcjonalności maszyny.
 • 11.15 – 12.45 – Blok V – Praktyczne wykorzystanie wiedzy do zaprojektowania przez zespół odpowiedniego opakowania oraz wycięcie modelu 1:1 na ploterze Zund.
 • 12.45 – 13.45 – Lunch.
 • 13.45 – 14.30 – Zajęcia praktyczne przy maszynie Zund – wycinanie wcześniej zaprojektowanych opakowań.
 • 14.30 – 16.00 – Podsumowanie spotkania, pytania do prowadzącego i operatora, indywidualne pokazy maszyny.

Koszt szkolenia wynosi: 1800 zł netto/os.

Smart LFP zapewnia nocleg oraz niezbędne materiały szkoleniowe. Udział w szkoleniu gwarantuje opłata wniesiona na podstawie faktury, za szkolenie. Ilość miejsc limitowana.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu. Poniżej znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy. Zarejestruj się! Nie odkładaj decyzji.

Do pobrania:

Rejestracja zakończona

Jeśli chciałbyś wziąć udział w następnej edycji szkolenia „Warsztaty opakowaniowe” lub innych tego typu szkoleniach organizowanych przez Smart LFP to zostaw nam swój adres e-mail a skontaktujemy się z Tobą w pierwszej kolejności.

  Administratorem danych osobowych jest SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k., ul. Wojska Polskiego 2. Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Wyrażam zgodę na udostępnianie przez SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k. obecnym i przyszłym Partnerom SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k. danych osobowych w tym celu.
  Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką Prywatności. Wyrażam zgodę na udostępnianie przez SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k. obecnym i przyszłym Partnerom SMART LFP IBMT sp. z o.o. sp.k. danych osobowych w tym celu.