rema smart_www

„Jakość zamknięta w technologii”

Przed nami kolejna edycja targów RemaDays 2023! To wyjątkowe wydarzenie dla branży reklamy i druku, które z roku na rok przyciąga coraz większą ilość gości z różnych części świata. Na tym najważniejszym spotkaniu w branży nie mogło zabraknąć również Smart LFP.
Zapraszamy serdecznie do spotkania z nami w dniach 1-3 lutego w Nadarzynie; stoiska F3.22 oraz F417, hala F. Zaprezentujemy Państwu najnowsze portfolio maszyn i urządzeń do cyfrowego druku wielkoformatowego, oraz dedykowanych mediów rolowych i sztywnych.

Na stoisku F3.22 zaprezentujemy możliwości stołu Zund G3 3XL – 2500 oraz opowiemy o specjalnej limitowanej ofercie finansowania zakupu stołów tej marki.

Obok Zunda, na stoisku F3.22 pokażemy możliwości druku mat/błysk maszyny Colorado 1630. Tutaj poznasz rozwiązanie, które łączy zalety technologii lateksowej, eco-solwentowej oraz UV.

Na stoisku 17 powstanie strefa EFI i DataLine. EFI zaprezentuje swoją flagową maszynę – EFI PRO H30, która łączy możliwości druku rolowego z arkuszowym.

Nasi goście, poszukujący najnowszych rozwiązań integrujących wszystkie aspekty zarządzania w jednym miejscu, będą mogli uzyskać niezbędne informacje na ten temat na stoisku F4.17 u przedstawiciela firmy Dataline.

Dla odwiedzajacych nas gości przygotowaliśmy specjalną ofertę wykupu maszyn uczestniczących w tym wydarzeniu!!!
Do zobaczenia już wkrótce na stoiskach F3.22 i F4.17. Zespół Smart LFP.

Jeśli chcesz umówić się na indywidualne spotkanie w jednej z trzech stref tematycznych, skontaktuj się z Nami mailowo: biuro@smartlfp.pl lub telefonicznie: +48 609 490 078