SMART LFP autoryzowanym dystrybutorem firmy Xeikon w Polsce!!!

Xeikon jest jednym z pionierów technologii druku cyfrowego w kolorze z ponad 33-letnim doświadczeniem. W swojej ofercie posiada kilkanaście przemysłowych modeli maszyn drukujących w technologii: suchy toner (elektrofotografia), INKJET UV oraz urządzenia do uszlachetniania i wykończenia (finishing).

Na maszynach Xeikon można produkować, m.in. etykiety samoprzylepne, in-mould, heat transfer, wet glue, opakowania z tektury litej, kartoniki, kubki papierowe, tapety i dekoracje ścienne, ulotki, foldery reklamowe, bilety, książki, okładki, materiały POS, jak również stojące opakowania foliowe typu doypack, torebki i saszetki.

Urządzenia cyfrowe Xeikon zapewniają rozdzielczość 1200 DPI i automatyczną kontrolę jakości, dzięki czemu wydruki mają doskonały wygląd i charakter. Rozwiązania tej firmy nie ograniczają się jedynie do zapewnienia odpowiedniej technologii druku, ale wspierają również wzrost produktywności i wydajności.

Octane-CX50 kopia2

Xeikon CX50/CX500

CX300 visualisation kopia2

Xeikon CX30/CX300

Firma stawia przede wszystkim na innowacje, koncentrując się na elastycznym podejściu do Klienta i dostarczaniu najlepszych rozwiązań, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Xeikon to nie tylko producent maszyn, w swojej siedzibie w Belgii tworzy także bardzo zaawansowane oprogramowanie.

W latach dziewięćdziesiątych inżynierowie firmy Xeikon zaprezentowali pierwszy prototyp DCP-1, cyfrowej maszyny do druku kolorowego i tym samym zapoczątkowali nową erę druku cyfrowego. Następnie po tym przełomowym czasie, weszli w kolejną niszę i zbudowali silną pozycję na rynku cyfrowych etykiet. W ciągu dziesięciu lat od założenia Xeikon osiągnął imponujący wzrost, a duży nacisk firmy na badania i rozwój pozwolił jej utrzymać pozycję lidera na rynku.

Xeikon PX30000

px3300 1 kopia2

Xeikon PX2200/PX3300

Jako dynamiczna firma z podejściem skoncentrowanym na Kliencie, Xeikon wyróżnia się elastycznością i szybkim czasem reakcji. Dba również o politykę zrównoważonego rozwoju, prowadzi wiele inicjatyw w tym kierunku: fabryki tej firmy są zasilane zieloną energią a zużyte maszyny drukarskie otrzymują drugie życie (dzięki programowi REX). Ponadto wszystkie materiały papierowe zadrukowane przy użyciu rewolucyjnej technologii suchego tonera są w 100% odbarwiane, a zatem nadają się do recyklingu.

Smart LFP, jako dystrybutor firmy Xeikon zapewnia wsparcie w doborze odpowiedniej technologii druku do danego zastosowania, instalacji i konfiguracji sprzętu oraz wejściu na nowe rynki, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów. Kompleksowo wspiera również swoich Partnerów: od wyboru odpowiedniego rozwiązania, jego wdrożenie, integrację oprogramowania oraz szkolenia. Głównym naszym założeniem jest przede wszystkim indywidualnie wsparcie klienta w poznaniu rozwiązań różnych producentów i zaoferowanie mu szerokiego spektrum wiedzy na ten temat, w kontekście obecnych i przyszłych planów rozwoju.