EFI Pro 30h webinar

Firma Smart LFP autoryzowany dystrybutor maszyn Efi na Polskę ma przyjemność zaprosić na spotkanie on-line poświęcone najnowszemu rozwiązaniu do druku wielkiego formatu. Już 17 listopada o godzinie 15.00, zapraszamy na bardzo wyjątkowe,  wirtualne wydarzenie, aby po raz pierwszy zobaczyć drukarkę hybrydową EFI™ Pro 30h! Ta nowoczesna drukarka LED nadaje zupełnie nowe znaczenie słowu „szeroki” – zwłaszcza jeśli chodzi o możliwości, wszechstronność i wydajność. Dodatkowo, dzięki wyjątkowemu TCO, jest to doskonały wybór ekonomiczny, jeśli chcesz zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną.

Zobacz, jak wydajne połączenie technologii hybrydowej i utwardzania LED firmy EFI w drukarce EFI Pro 30h otwiera drzwi do większej liczby podłoży, większej liczby zastosowań i większej możliwości uzyskania wysokich marż – a wszystko to dzięki doskonałej jakości druku w połączeniu z prędkością oraz tuszach przyjaznych dla środowiska.

Jeśli chcesz poznać światowe trendy w druku wielkoformatowym, szukasz możliwości rozwoju swojego biznesu, chcesz wymienić się poglądami z podobnymi firmami z całego świata, to koniecznie musisz tam być z Nami. Zarejestruj się już teraz!